top of page

תקנון האתר ומידע לגבי משלוחים וביטולים

ברוכים הבאים לאתר הקניות של סיגמנט.
אנו בסיגמנט עושים את המיטב כדי לספק לכם את חווית הקנייה הטובה ביותר, ולכן מאפשרים משלוח מהיר.
שירות הלקוחות שלנו ישמח לסייע לכם בכל שאלה. ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות טלפון במספר 1599-501-500.
זמני פעילות שירות הלקוחות: בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 ל 17:00.
 
מדיניות משלוחים והתקנות
אנחנו בסיגמנט שמחים להיות החנות עם זמני המשלוח הקצרים בישראל!
אנו מתחייבים לספק את המוצר אליכם תוך 3 ימי עסקים מיום יציאת המשלוח, בפועל כ 90% מהמשלוחים שלנו מגיעים תוך 24 שעות!
חשוב לציין כי זמן האספקה המצויין בדף המוצר הוא זמן ההגעה הממוצע למוצר זה, ואין הוא התחייבות לזמן אספקת המוצר, זמני אספקה סופיים מצויינים בפירוט בהמשך.
על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים במהלך שעות הבוקר (עבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם), רוב המשלוחים מסופקים במהלך שעות אלו. בנוסף מומלץ לרשום מספר טלפון נוסף בהערות להזמנה - שיהיה לגיבוי במידה ובמספר שהכנסתם לא יענו בזמן אספקת המוצר.
מרבית ההזמנות מטופלות ויוצאות מהמחסן יום לאחר ההזמנה. עם זאת, חלק מהמוצרים אינם נמצאים תמיד במלאי זמין, ולכן זמן הכנתם למשלוח עלול להיות ארוך יותר. במידה ולא נוכל לעמוד בלוחות הזמנים באופן החורג מאיחור סביר ייצרו איתכם קשר על מנת לעדכן ולקבל את אישורכם להמשך טיפול בהזמנה.
באזורים המוגבלים לגישה מבחינת מרחק / ביטחונית / אזורי קצה של הארץ / אזורים חריגים ואזורים מעבר לקו הירוק, יתעכב המשלוח, ולא תחול עליו ההתחייבות הראשונית לזמן אספקה ולמחיר.

התקנה באתר הלקוח מוגבלת לשעה עבודה ותהיה בתוך גבולות הקו הירוק. כל שעה נוספת כרוכה בתוספת תשלום בסך של 285 ש"ח.

ההתקנה אינה כוללת אביזרים מיוחדים להתחברות לתשתית הרשת או הקמת תשתית לרשת או שרת. אביזרים נוספים שידרשו על ידי הלקוח יחויבו על כך בנפרד.
אפשרויות שילוח וזמני אספקה סופיים (תשלום בזמן ההזמנה).
בחירת סוג המשלוח מתבצעת בעגלת הקניות בעת ביצוע רכישה באתר.
סוגי המשלוחים הקיימים:
משלוח עם שליח עד הבית: 45 ש"ח - עד 5 ימי עסקים.  משלוח עם שליח עד הבית בחינם לרוכשים מעל 299
 ש״ח.

משלוח עם שליח UPS עד הבית: 55 ש"ח - עד 2 ימי עסקים (לרוב מגיע תוך 24 שעות).

מידע חשוב
יום ההזמנה ויום האספקה אינם נספרים כימי משלוח.
שימו לב ימי המשלוח נספר בימי עסקים ולכן לא כולל שישי - שבת וחגים.
 
מדיניות החזרות
הנוחיות שלכם חשובה לנו. על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר, סיגמנט מספקת כל מלוא המידע במדיניות ההחזרה שלנו.
חנות סיגמנט תשמש כמוקד שירות לכל המוצרים הנמכרים באתר כולל החלפה או החזרה אלא אם צוין אחרת בפרטי המוצר.
המשתמש יהא רשאי לבטל את העסקה בהתאם ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות מכוחו.
לפניכם מידע על החזרות והחלפות פריטים שנקנו באתר. בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות שלנו ישמח לסייע לכם, ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות טלפון 1599-501-500
זמני פעילות של שירות הלקוחות: ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 ל 17:00.
לקבלת החזר כספי (למעט דמי משלוח), או להחליף כל פריט שרכשתם באתר בתוך 14 יום מהיום שהגיעו לידיכם. החזרת פריטים תתבצע לכתובת הנפח 22 חיפה. במידה ואתם רוצים שאנחנו נבצע את איסוף הפריט מכם, ע"י חברת השליחויות שלנו (בעלות משלוח של 120 ש״ח), יש לתאם זאת מול שרות הלקוחות. דמי ביטול על כל עסקה הם על פי חוק הגנת הצרכן.
מוצרים שהגיעו פגומים/תקולים או לא הגיע המוצר שהוזמן, יאספו על ידינו ועל חשבונינו. במידה ואחרי שהמוצר יחזור אלינו, ולאחר שנבצע בדיקה והוא ימצא תקין ו/או המוצר כפי שהוזמן על ידיכם – עלות המשלוח תחול עליכם.
במידה ובחרתם איסוף עצמי ועדיין המוצר שאספתם שגוי / פגום – חובה עליכם לבוא להחליף / להחזיר את המוצר. אנחנו מחויבים לטפל במוצר או להחזירו לפי צורת המשלוח איסוף שאתם בחרתם.
בכדי להחזיר מוצר, או להחליפו באחר עליכם להשיב אלינו את המוצר בצירוף חשבונית מקורית, ובאריזה המקורים בה הוא נשלח אליכם. מוצר שיוחזר שחסרים חלקים, הושחת עקב אריזה לקויה או נפגם אצלכם – יזוכה באופן חלקי או לא יזוכה כלל.
ניתן לקבל זיכוי או החזר כספי לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה, והזיכוי על פריט שנקנה באתר יתבצע בתוך 7 ימי עסקים מרגע החזרתו. אנו נבטל את העסקה מול חברת האשראי, ולכן אין צורך לפנות אליה ישירות.
לא נוכל לאפשר החלפת/החזרת של מוצר שנעשה בו שימוש או שאריזתו נפתחה.
להלן מידע נוסף אודות הדרכים למסירת הודעת ביטול:
א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
ב. הודעת ביטול ניתן למסור בטלפון: 1599-501-500 למחלקת שירות.
במייל: sales@sigment.co.il , בדואר רשום לכתובת: הנפח 22, חיפה לידי מחלקת שירות הלקוחות. בהודעת הביטול יש לציין את שם ומספר הזהות או ח.פ של הצרכן. 
ג.  בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 120 ש"ח לפי הגבוה ביניהם. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, והמוצר יוחזר לבית העסק על חשבון החברה.
ה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי באריזתו המקורית.
ו. לסיגמנט יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
ז. סיגמנט תמסור לצרכן עותק של הודעת הזיכוי שמסר העסק לחברת האשראי.
ח. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. 
ט. בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום קבלת הנכס או מיום קבלת המסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.    
י. במידה ומבצע הפעולה קיבל לידיו את המוצר, בטרם העסקה בוטלה על ידו, ידאג להחזרת המוצר לחנות סיגמנט.

 

רישום והעברת מידע 

חלק מהשירותים הניתנים באתר טעונים מסירת מידע אישי, כדוגמת שמך, כתובתך, פרטי אמצעי תשלום, מיקומך, דרכי ההתקשרות עמך וכתובת הדואר האלקטרוני שלך. מובהר כי אינך מחויב למסור פרטים אלו על פי דין, ומסירתם תלויה אך ברצונך ובהסכמתך החופשיים. אולם, מסירת חלקם מחייב, במובן שבו ללא מסירתם ייתכן ולא תוכל לבצע פעולות שונות באמצעות האתר. לדוגמא, ללא מסירת פרטי תשלום לא תוכל לבצע רכישה, וללא מסירת פרטי מיקום לא תוכל לאתר את הסניף הקרוב אליך באופן אוטומטי (להלן יחדיו "מסירת המידע").

המשתמש מצהיר ומאשר בזאת כי המידע שמסר ו/או ייאסף אודותיו במסגרת התקשרותו זו עם סיגמנט (להלן "הנתונים"), ישמר במאגרי המידע הרשומים של סיגמנט, המשמשים בין היתר למטרות הבאות: דיוור ישיר וקשר עם הלקוח; טיוב נתונים ושירותי דיוור ישיר; מחקר; מתן שירות ללקוחות; ניהול מועדון לקוחות; ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

המשתמש מאשר ומסכים כי המידע שמסר ו/או המידע אשר יאסף עליו אגב רכישת המותגים של סיגמנט, כולם או חלקם, ישמר במאגרי המידע של סיגמנט וישמש, בין היתר, לניהול השירות וייעול הקשר עמו, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, טיוב והעשרת נתונים, לדיוור ישיר של מסרים שיווקיים ופרסומיים המתואמים אישית לשם שיפור חווית הלקוח בכלל ושימושו באתר בפרט, ולעיבוד מידע למטרות אלו ובהתאם למטרות המאגרים של החברות השונות וכמפורט בס"ק 2.2 לעיל.

ידוע לך כי לא חלה עליך כל חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו הינה מרצונך החופשית ובהסכמתך.

המשתמש מצהיר ומתחייב בזאת, כי כל המידע שימסור ו/או יעדכן באתר, הינו נכון, אמין ומדויק וכן, כי מסר את המידע בשמו ועבור עצמו בלבד, ולא בשם ו/או עבור צדדים שלישיים, למעט במקרים בהם הורשה לעשות כן, במפורש. המידע שמסר המשתמש, אף במצב אורח וללא הליך הרשמה, וכן מידע נוסף אשר יצטבר אודותיו ופעולותיו באמצעות האתר ישמרו במאגרי המידע של סיגמנט, המפורט לעיל, ויעשה בו שימוש בהתאם למטרות המאגרים המפורטות בסעיף 2.2 לעיל ובהתאם למדיניות פרטיות זו ו/או בהתאם להוראות כל דין.

איסוף ושימוש במידע

  1. סיגמנט רשאית לאסוף וכן לעשות שימוש במידע שנמסר על ידי המשתמש במהלך ביצוע פעולה באתר, אף אם לא השלים אותה (דוגמת מילוי טופס או רכישה), ו/או במידע אשר הצטבר אודות המשתמש, לרבות במהלך השימוש באתר (כולם יחדיו מהווים חלק מהנתונים כהגדרתם לעיל), על מנת לשפר, להעשיר או לשנות את האתר (לרבות שינוי של האתר המוצג למשתמש), את השירותים והתכנים המוצעים באתר, וכן על מנת לייעל ולנהל את הקשר עם המשתמש, וכן לשם עריכת סקרי שביעות רצון באשר למבצעים ו/או שירותים המוצעים על ידי סיגמנט, מי מטעמה ו/או על ידי צדדים שלישיים עימם יש לקבוצה שיתוף פעולה עסקי. 

  2. בנוסף, ובהתאם למטרות המאגר, רשאית סיגמנט לעשות שימוש בנתונים ובמידע למטרות שיווקיות, מסחריות וסטטיסטיות, ואף למסור מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים, וזאת בכפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו. מידע סטטיסטי שיימסר לצדדים שלישיים לא יזהה את המשתמש באופן אישי. 

  3. כמו כן, רשאית סיגמנט לעשות שימוש במידע אשר נתקבל מאת המשתמש ו/או במידע שנאסף אודותיו, גם עבור הבאים – לניהול וייעול הקשר עם המשתמש, וכן לשם יצירת קשר עם המשתמש במקרה הצורך; לצורך תחזוקת האתר ו/או המערכת; לצורך שיפור המידע והתכנים שסיגמנט תציע במסגרת האתר למשתמשים באופן אישי ו/או לכלל ו/או לחלק מן המשתמשים באתר.

  4. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, בכפוף למסירת המשתמש את פרטי ההתקשרות שלו לקבוצה והסכמתו לקבלת דיוור ישיר, תהיה סיגמנט רשאית לשלוח למשתמש, מעת לעת, בדואר אלקטרוני ו/או באמצעי התקשרות אחרים אשר מסר המשתמש, מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי של סיגמנט. המשתמש יהיה רשאי לבטל בכל עת את הסכמתו ולחדול מקבלת המידע כאמור, באמצעות פניה למוקד שירות הלקוחות, כמפורט בסופה של מדיניות זו, או באמצעות לחצן "הסרה" אשר יופיע בתחתית ההודעה הנשלחת.

 

Cookies

 

לידיעתך – האתר משתמש בעוגיות (להלן "Cookies" ו/או "עוגיות") לצורך תפעולו השוטף והתקין, לשם אבטחת הנתונים בו והמידע אותו אתה מוסר, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, למען אימות פרטים, לשם שיפור חווית הגלישה שלך, תוך התאמת האתר להעדפותיך האישיות, להקל על גלישתך באתר, לשם אפיון המוצרים המתאימים לך, להתאים עבורך פרסומות הרלבנטיות אליך, אף בגלישתך באתרים אחרים, הכל למטרות סטטיסטיות, מחקריות ומסחריות, וכמובן לצרכי אבטחת מידע. 

עוגיות הן קבצי טקסט, אשר הדפדפן של המשתמש יוצר לפי פקודה. חלק מהעוגיות יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי הכונן הקשיח במחשב שלך. העוגיות מכילות מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, מדורים ומידע שהמשתמש מבקש לראות בעת הכניסה לאתר ועוד. כמו כן יכול והעוגיות ישמרו אף מידע בדבר הרגלי הגלישה של הגולש באתרים אחרים, לרבות האתרים בהם גלש, העמודים באתרים וכל פעולה אחרת בהם. המידע בעוגיות מוצפן, וסיגמנט נוקטת צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מי מטעמה יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.

האתר עשוי לעשות שימוש אף בעוגיות צד ג' – למשל עוגיות של חברת Google כגון אלו המוטמעות תוך שימוש ב- Google Analytics, העוזרות לנו להתאים עבורך את חווית הגלישה. למידע נוסף על עוגיות אלו תוכל למצוא באתר של גוגל בכתובת – 

 

https://www.google.com/intl/en/policies/technologies/ads/ וכן במדיניות העוגיות של פייסבוק בכתובת - https://www.facebook.com/policies/cookies/

 

אם אינך רוצה לקבל עוגיות, תוכל להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. לשם כך נא היוועץ בקובץ העזרה של הדפדפן. זכור, עם זאת, כי נטרול העוגיות עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר.


 תקנון אתר סיגמנט
הנהלת החברה:
סיגמנט בע"מ, ח.פ 511096505, הנפח 22, חיפה 3295122, טלפון 1599-501-500 sales@sigment.co.il
התקנון מנוסח בלשון זכר, רק לשם הנוחיות ומתייחס, כמובן, לנשים וגברים באותה המידה.
אתר האינטרנט של סיגמנט מהווה חנות למכירת מוצרים ושירותים לציבור הקונים בישראל דרך האינטרנט.
רשאים לקנות באתר בני 18 שנים ויותר אשר בבעלותם כרטיס אשראי ישראלי בתוקף.
סיגמנט שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת לקהל לקוחותיה.
לידיעת המשתמשים האתר - עדכון האתר נעשה באופן תדיר על בסיס מלאי קיים. ייתכנו שינויים ועיכובים בזמני העדכונים השותפים והאתר לא מתחייב לזמינותם המלאה של כל המוצרים ברגע נתון במלאי , אנו נדאג ליידע אותך במידה ומוצר שהוזמן לא קיים במלאי ונציע חלופות אפשריות .
כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע"מ, אם הוא חל לפי הדין, וכוללים דמי משלוח.
הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת.
צוות סיגמנט עושה כל שביכולתו לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי לעיתים עשויים להופיע בתום לב אי אלו דיוקים במידע המוצג . 
סיגמנט רשאית להציע באתר מבצעים מיוחדים, הטבות והנחות ושומרת לעצמה את הזכות לשנותם ללא הודעה מוקדמת מעת לעת.
על מנת להבטיח את ההזמנה ללא תקלות, על המזמינים להקפיד למסור את כל הפרטים הנדרשים במדויק. ידוע למזמין כי במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, אתר סיגמנט לא יוכל להבטיח שהמוצרים שהוזמנו יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לסיגמנט בגלל פרטים מוטעים, תחויב המזמינה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. לפיכך, יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
אישור ההזמנה הסופי מתבצע רק לאחר קבלת ההזמנה ובדיקת זמינות המוצר במלאי, ותקינות העסקה. יש לציין כי ייתכן ובמקרים מסויימים מוצר שהוזמן אזל במלאי למרות שלא צויין זאת באתר, במקרה זה תהייה זכאית הלקוחה להחזר כספי מלא וביטול העסקה או למציאת חלופה שוות ערך למוצר ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'.
החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז סיגמנט שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.
סיגמנט עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 
סיגמנט לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, חגים, מועדי חג שונים, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
 
החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך נעמוד לרשותכם על מנת לפתור כל בעיה.
 
בכל מקרה לא תישא סיגמנט באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 
תנאי לאספקת מוצר שנרכש באתר הוא אישור התשלום שיבוצע באתר על-ידי חברת כרטיסי האשראי.
 
בעת הגלישה באתר יוכל הלקוח להוסיף מוצרים ל"עגלת הקניות" ולציין את הכמות הרצויה לו, לאחר סיום הקניה, ימלא הלקוח את פרטיו ואת פרטי כרטיס האשראי שלו בטופס התשלום. הפרטים האלו ישמשו למשלוח המוצרים שנרכשו ולכן יש למלא את כל הפרטים שבטופס בדיוק ובקפדנות.
 
לפני המעבר לטופס התשלום על המשתמש לבחור את צורת ומחיר המשלוח.
מילוי הפרטים בטופס התשלום מהווה הסכמת הלקוח לכל פרטי תקנון זה ולמחיר הנקוב בטופס התשלום.
רק לאחר שיתקבלו פרטי הרכישה על-ידי הנהלת האתר ותיבדק הימצאותם במלאי של הפריטים ואפשרות שליחתם (תהליך שייקח לא יותר מ-3 ימי עסקים), רק אז יחויב כרטיס האשראי של הלקוח.
במקרה של חוסר של מוצר מוזמן או שלא ניתן לשלוח או לספק אותו ללקוח מכל סיבה שהיא, לא יחויב כרטיס האשראי של הלקוח במחיר המוצר או המוצרים האמורים ובמחיר שליחתם והודעה מתאימה תועבר ללקוח בטלפון או באמצעות הדואר האלקטרוני.
הנתונים האישיים שיזין הלקוח באתר לא יועברו לצד ג' וישמשו אך ורק למימוש הזמנתו של הלקוח.
האתר פועל בתקני הבטיחות העדכניים והמתקדמים:
נתונים אישיים וכספיים מוצפנים בטכנולוגית:
SSL -  Secure Sockets Layer 
SSL  is the standard security technology for establishing an encrypted link between a web server and a browser. This link ensures that all data passed between the web server and browsers remain private and integral. SSL is an industry standard and is used by millions of websites in the protection of their online transactions with their customers.
וההגנה על פרטי כרטיס האשראי נעשית בתקנים העדכניים ביותר הנהוגים בישראל.
כל זאת בכדי לתת ללקוח את המקסימום האפשרי של ביטחון לרכישה באתר.
אין להעתיק כל חומר שהוא מהאתר, לכל מטרה שהיא שאינה פרטית. אין להשתמש או להציג באופן ציבורי כל חומר (טקסטואלי או גרפי) מהאתר ללא הסכמה מראש ובכתב מבעלי האתר. העובר על הוראה זו מפר זכויות יוצרים ויישא בכל הסנקציות המוטלות על מפר בידיעה ובכוונה של זכויות יוצרים.
כל הזכויות שמורות לסיגמנט בע״מ.
התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

bottom of page